NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Prosty sposób na spłatę pożyczki w MiniCredit

2017-01-17 15:40:37

Szybkie pożyczki online


W każdym aspekcie działalności staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów, gdyż wiemy doskonale, że za oczekiwaniami często kryją się prawdziwe i nierzadko niezwykle pilne potrzeby. Zgodnie z tą ideą stworzyliśmy system, w ramach którego każda osoba spełniające podstawowe kryteria (wiek, konto bankowe) może w łatwy i bardzo szybki sposób otrzymać od nas pożyczkę na wybraną przez siebie kwotę i ze wskazanym przez siebie terminem spłaty. 

Ta sama zasada obowiązuje również w przypadku spłaty pożyczki.

Spłata pożyczki zgodnie z wyznaczonym terminem

Każdą pożyczkę od MiniCredit spłacić możesz w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że na nasze konto bankowe przelejesz ustaloną kwotę w wyznaczonym terminie. Możesz tego dokonać poprzez bankowość internetową, w dowolnej placówce Poczty Polskiej bądź też w placówce banku. Gdy tylko pełna kwota spłaty Twojej pożyczki zostanie zaksięgowana, o fakcie tym zostaniesz poinformowany za pośrednictwem wiadomość tekstowej (SMS).

Spłacając pożyczkę należy zwrócić szczególną uwagę na to, aby w opisie przelewu wpisać właściwy numer pożyczki!

Spłata pożyczki z przedłużonym terminem


Ponieważ w życiu każdego z nas zdarzają się sytuacje trudne do przewidzenia, przygotowaliśmy rozwiązanie dla osób mających czasowe problemy ze spłatą swojego zobowiązania. Jeśli z jakiegoś powodu znalazłeś się w trudnej sytuacji, możesz w każdej chwili wystąpić o przedłużenie spłaty pożyczki. Wystarczy, że na jedno z naszych kont wpłacisz opłatę prolongacyjną zgodną z tabelą dostępną na naszej stronie: https://mini-credit.pl/quickLoanOnline. W tytule przelewu musisz podać numer pożyczki, której termin spłaty chcesz przedłużyć oraz ilość dni, o które ma on zostać przedłużony. Całość według wzoru:

Przedłużenie pożyczki nr (wpisz nr pożyczki) o (wpisz ilość dni przedłużenia) dni.

O decyzji o przedłużeniu terminu spłaty pożyczki zostaniesz poinformowany za pośrednictwem SMS-a.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: