NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Pożyczka w MiniCredit w 3 krokach

2016-11-29 09:48:47

  • 1. Zarejestruj się na stronie.
Pierwszą czynnością, wymaganą dla osób pragnących otrzymać pożyczkę w MiniCredit, jest wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie mini-credit.pl. Następnie, poprzez swoje konto e-mail i kliknięcie w otrzymany link aktywacyjny, należy potwierdzić rejestrację na stronie i dokończyć proces rejestracji. W celu zweryfikowania poprawności konta należy również wykonać przelew na jedno z kont MiniCredit w wysokości 1 grosza. Istotne, by numer rachunku bankowego podany we wniosku był własnością wnioskującego o pożyczkę.

Aby otrzymać pożyczkę należy spełniać określone warunki: posiadać polskie obywatelstwo i numer PESEL, mieścić się w przedziale wiekowym 20-75, posiadać całkowitą zdolność do czynności prawnych, nie widnieć na liście rejestru dłużników oraz posiadać źródło dochodu, które pozwoli na terminową spłatę pożyczki.

  • 2. Wybór formy wnioskowania.
Podstawową formą wnioskowania o pożyczkę jest złożenie internetowego wniosku za pomocą zaszyfrowanej strony internetowej. We wniosku należy zaznaczyć sumę pożyczki i okres pożyczkobrania.

Z kolei dla stałych klientów MiniCredit, którzy terminowo spłacali dotychczasowe zobowiązania, firma przygotowała udogodnienie umożliwiające wnioskowanie o pożyczkę za pomocą wiadomości SMS. Wystarczy wysłać wiadomość SMS z numeru podanego przy rejestracji na numer 71200 i przesłać szybki wniosek w następującej formie MC HASŁO KWOTA TERMIN, gdzie w miejscu:
  • hasło należy wpisać hasło wybrane podczas rejestracji,
  • kwota należy podać kwotę pożyczki o jaką się wnioskuje,
  • termin należy określić okres na jaki bierze się zobowiązanie.
Przykładowy SMS powinien zatem wyglądać MC 12345 1000 30.
Należy pamiętać, iż firma umożliwia posiadanie wyłącznie jednego zobowiązania w danym okresie. Dopiero po jego spłacie możliwe jest zaciągnięcie kolejnego.

  • 3. Przelew pieniędzy na konto.
Po wykonaniu powyższych kroków, po otrzymaniu pozytywnej decyzji, której wydanie w przypadku stałych klientów zajmuje ok. 15 minut, a w przypadku nowych do maksymalnie kilku godzin, pieniądze natychmiastowo zostają przelane na konto. Czas zaksięgowania przelewu jest uzależniony od banku, w którym pożyczkobiorca posiada rachunek bankowy.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź, jak uzyskać pożyczkę w MiniCredit na stronie https://mini-credit.pl/firstLoanFree

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: