NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Pożyczka w MiniCredit w 3 krokach

2016-11-29 09:48:47

MiniCredit to firma, która działa na rynku pożyczek konsumenckich już od 2010 roku. To znana europejska marka, która nieustannie poszerza zakres swojej działalności. Obecnie działa także na obszarze Estonii, Łotwy, Gruzji czy Hiszpanii. Dowiedz się, jak wygląda proces wnioskowania o pożyczkę konsumencką w kilku prostych krokach.

  • 1. Zarejestruj się na stronie.
Pierwszą czynnością, wymaganą dla osób pragnących otrzymać pożyczkę w MiniCredit, jest wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie mini-credit.pl. Następnie, poprzez swoje konto e-mail i kliknięcie w otrzymany link aktywacyjny, należy potwierdzić rejestrację na stronie i dokończyć proces rejestracji. W celu zweryfikowania poprawności konta należy również wykonać przelew na jedno z kont MiniCredit w wysokości 1 grosza. Istotne, by numer rachunku bankowego podany we wniosku był własnością wnioskującego o pożyczkę.

Aby otrzymać pożyczkę należy spełniać określone warunki: posiadać polskie obywatelstwo i numer PESEL, mieścić się w przedziale wiekowym 20-75, posiadać całkowitą zdolność do czynności prawnych, nie widnieć na liście rejestru dłużników oraz posiadać źródło dochodu, które pozwoli na terminową spłatę pożyczki.

  • 2. Wybór formy wnioskowania.
Podstawową formą wnioskowania o pożyczkę jest złożenie internetowego wniosku za pomocą zaszyfrowanej strony internetowej. We wniosku należy zaznaczyć sumę pożyczki i okres pożyczkobrania.

Z kolei dla stałych klientów MiniCredit, którzy terminowo spłacali dotychczasowe zobowiązania, firma przygotowała udogodnienie umożliwiające wnioskowanie o pożyczkę za pomocą wiadomości SMS. Wystarczy wysłać wiadomość SMS z numeru podanego przy rejestracji na numer 71200 i przesłać szybki wniosek w następującej formie MC HASŁO KWOTA TERMIN, gdzie w miejscu:
  • hasło należy wpisać hasło wybrane podczas rejestracji,
  • kwota należy podać kwotę pożyczki o jaką się wnioskuje,
  • termin należy określić okres na jaki bierze się zobowiązanie.
Przykładowy SMS powinien zatem wyglądać MC 12345 1000 30.
Należy pamiętać, iż firma umożliwia posiadanie wyłącznie jednego zobowiązania w danym okresie. Dopiero po jego spłacie możliwe jest zaciągnięcie kolejnego.

  • 3. Przelew pieniędzy na konto.
Po wykonaniu powyższych kroków, po otrzymaniu pozytywnej decyzji, której wydanie w przypadku stałych klientów zajmuje ok. 15 minut, a w przypadku nowych do maksymalnie kilku godzin, pieniądze natychmiastowo zostają przelane na konto. Czas zaksięgowania przelewu jest uzależniony od banku, w którym pożyczkobiorca posiada rachunek bankowy.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź, jak uzyskać pożyczkę w MiniCredit na stronie https://mini-credit.pl/firstLoanFree

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: